KOŤÁTKA

aktualni vrh ikonka  planovane spojeni


INFORMACE PRO ZÁJEMCE

V chovatelské stanici Bois D'Ore, všechny kočky žijí volně a jsou často objímané a mazlené - jsou členy naší rodiny. Jsou testované na FeLV, FIV, FIP, PKD, HCM a jsou pravidelně očkovány a odčervovány.

Náš hlavní cíl a kladený důraz je na zdravý chov, proto jim poskytujeme nadstandardní veterinární péči. Koťata jsou očkovaná vysoce kvalitní vakcínou a jsou řádně odčervená . Než kotě opouští chovatelskou stanici je zkontrolované a opatřené zdravotním certifikátem Všechna koťata mají rodokmen.

Kotě je uvolněné z naší chovatelské stanice ve věku 13 až 14 týdnů. Požadujeme po budoucích majitelích, aby bylo chováno striktně jako vnitřní zvíře, protože toto jej bude držet stranou nebezpečí a nechtěných zdravotních rizik a nemocí.

Jestliže máte zájem o koťátko z naší chovatelské stanice, byli bychom rádi, kdybyste nás kontaktovali e-mailem anebo telefonicky.

KOŤÁTKA MOHOU BÝT:

Volné - Koťátko je volné k prodeji

Rezervováno - o koťátko byl projeven zájem

Prodáno - Koťátko je prodané

Observace - Sledujeme, jak se koťátko vyvíjí, v budoucnu může být volné k prodeji

Neprodejné - Koťátko zůstává doma

 

Věnujte, prosím, pozornost těmto upozorněním:

Neprodáváme koťátka bez PP!

Do PL neprodáváme kocourky ani kočičky!

Záloha na koťátko je nevratná! (výjimku stanovuje pouze chovatel koťátka)

Neposíláme letecky samotná koťátka (v zavazadlovém prostoru)!

DSC6    32619795 1288866651258286 840371374357741568 n

 INFORMACE

1. záchod a stelivo

U nás používáme záchod krytý i otevřený a samozřejmě lopatka nesmí chybět. Doporučujeme si pořídit záchod spíše větší (protože koťátko Vám vyroste nebo se rozhodnete do budoucna pořídíte druhého společníka). Výborný je výrobek CAT IT toaleta. Toaleta je veliká a má vysoké dno, takže Vám kočička nevyhrabuje tolik steliva ven. Přední dvířka jsou odnímatelné a čištění je také velice praktické, není nutné sundávat celé horní víko, ale stačí odklopit průhledný vchod včetně filtru. Prodává se v barvě růžové, šedé, modré. Stelivo doporučujeme Zverlit, který také používáme.

2. miska na vodu a jídlo

Na vodu používáme fontánku od spol. CAT IT a misku na vodu (kamenina). Na jídlo kameninové, skleněné, nebo nerezové misky. Rozhodně nepoužívejte plastové!!!

3. škrabadlo

Mezi naše nejoblíbenější škrabadla patří Drapaki z Polska. Kupujte raději ověřená škrabadla, jelikož jsou stabilní se silnými sloupky, né ty slabé, které můžete koupit v hypermarketech. Brzo byste stejně zakoupili druhé....

4. hračky

Koťátka mají možnost si od útlého věku hrát s velkým množství hraček pro kočky - jako jsou různé druhy myšiček, kuliček, mávátek a samozřejmě se učí i na kočičí škrabadlo. Nejoblíbenější hračkou je koulodráha, se kterou si dokáží hrát i celé hodiny.

5. přeprava kočky

K přepravě Vašeho mazlíčka budete potřebovat i přepravku pro lepší transport.

Zajímává je přepravka Cat It Design Cabrio Hagen.

Haben Cat It Design Cabrio, masivní plastová přepravka pro menší psy i kočky s pohodlným vrchním otvíráním ve třech barevných variantách: šedá, šedo-růžová a šedo-bílá. Homologovaná pro transport psů a koček letadlem, lodí, autem.

Pohodlná přepravka pro zvířátká, která má vynikající bezpečnostní prvky s komfortem 5-ti hvězdičkového hotelu! Jak sami víte, cestování se svým miláčkem může být stresující pro Vás oba.

Při použití Cat It Design Cabrio si můžete být jisti, že poskytuje mazlíčkovi bezpečí a pohodlí, které si zaslouží. Váš mazlíček zažívá největší stres při návštěvách veterináře. Cat It Design Cabrio má jedinečné prvky, které ostatní produkty postrádají, jeden z nich je možnost otvírání hořejšího krytu. Díky této inovaci je velmi snadné vložit a vyjmout Vašeho mazlíčka.

Pro zvýšení bezpečnosti při přepravě autem Cat It Design Cabrio může být připásáno bezpečnostími pásy! Také dodržuje striktní předpisy leteckých společností.

Jak si vybrat přepravku pro svého mazlíčka?

Zvířátko potřebuje dostatečný prostor v přepravce. Vyberte si přepravku, do které se vejde zvířátko i v dospělosti. Prosíme, ujistěte se, že Vaše zvířátko může v přepravce zcela stát na čtyřech a je schopno se otočit. Pro větší modely, prosím, podívejte se na celou radu Pet Cargo Multi-funkční přepravky.


 
Tvorba stranek pro chovatele kocek